Hakkımızda

Özel Evrenbey Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Tekirdağ ili Malkara ilçesi Evrenbey Mahallesinde, 7000 metrekare açık ve 1600 metrekare kapalı alanı ile özel gereksinimli bireylere, bireysel eğitim, grup eğitimi ve fizik tedavi hizmeti sunmaktadır. Özel gereksinimli bireylerin hak ettiği kaliteli ferah ve temiz bir eğitim ortamı tesis edilmiş olup, alanında tecrübe sahibi ve uzman eğitim kadrosu ile faaliyetine 2019 yılında başlamıştır.

Hedeflerimiz

Özel gereksinimli bireylerimizin, şahsi ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan eğitim programlarımız ile akademik, davranış, psikolojik ve sosyal yönden gelişimlerini sürdürmeleri, destek eğitim hizmetinden yararlanırken modern ekipmanlardan faydalanmaları, bireylerimizin toplum tarafından fark edilerek hayata adaptasyonları ilk ve öncelikli hedeflerimizdir.

Bu doğrultuda bireylerimize uygun olan bireysel programlarımız, danışmanlarımız ve uzman kadromuz ile hazırlanmakta, günümüz teknolojik gelişmeleri takip edilerek çeşitli ekipman, cihaz takibi ve temini yapılmaktadır.

Sosyal sorumluluk ve projelerimiz kapsamında da “farkındalık ve empati” kavramını topluma ve tüm bireylere entegre etmek genel misyonumuzdur.